Akce Novinka Doprava zdarma

Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe CFW30200 - Firebox 302

  • 1 z 2

Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe CFW30200 - Firebox 302  DOPRAVA ZDARMA


  • 2 898 Kč bez DPH
  • Skladem
3 506 Kč
Kategorie: SEJFY A BOXY VODOTĚSNÉ A OHNIVZDORNÉ
Záruka: 2 roky
 

Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe CFW30200-Firebox 302

  • Optimální řešení pro ochranu vašich dokumentů a datových nosičů před ohněm
  • 30 min ohňivzdornost pro dokumenty pro max. 843°C (UL-Test) & 30 min ohňivzdornost pro datová média při max. 843°C (ETL-Test)
  • Ocharana pro CD, DVD, USB - 72 hod odolnost vůči vodě!!! (ETL-Test)
  • Barva šedá, Materiál Plast
  • Cylindrický zámek, 2 klíče

 

Technické parametry : 

Ohnivzdornost 30 minut

Výška 193 mm
 
Šířka 395 mm
 
Hloubka 375 mm
 
Vnitřní rozměry 136x321x232 (VxŠxH mm)
 
Hmotnost 14,1 Kg
 
Materiál Plast
 
Barva Šedá
 
Zámek cylindrický zámek na klíč
 
Záruka 24 měsíců
 
Použití cennosti, peníze, dokumenty, data
 
Odolnost proti vodě 72 hod

Vnitřní objem            10,2 l

 SentrySafe


Společnost Sentry®Safe byla založena v roce 1930 v USA Johnem D. Brushem Sr. a Willardem Punnettem, kteří v té době viděli velký potenciál a přídanou hodnotu v poskytování osobní péče svým klientům na bázi rodinné firmy. Díky tomu se jim podařilo založit společnost, která dokázala rozeznat a hlavně produkovat užitečné a úspěšné produkty a současně poskytovala doslova rodinné zázemí pro své zaměstnance. Že byl tento jejich předpoklad správný, dokazuje úspěšné působení společnosti Sentry®Safe již více než 80let.

Společnost Sentry®Safe v roce 1955 jako první uvedla na trh žáru-vzdorný trezor, čímž dala vzniknout novým protipožárním standardům z hlediska trezorů, v té době také zdokonalili systém uzamykání a uvedli první zářu-vzdorný trezor k bezpečnému uchování dat a dokumentů, který později umožňoval USB konektivitu. 

Společnost Sentry®Safe v současné době disponuje pobočkami a výrobními závody ve více než 50ti zemích světa. Hlavním mottem a hodnotami této společnosti jsou Kvalita, Loajalita, Růst a Inovace. 

Když společnost Sentry®Safe v roce 1930 vznikla, produkovala 200 trezorů za rok. Nyní produkuje přes 200 různých modelů každý rok. Svým klientům nabízí 24 hodinový servis, 7 dní v týdnu v anglickém, francouzském a španělském jazyce, telefonicky, emailem či faxem. Pro řešení základních či nejčastějších dotazů pak slouží propracované webové rozhraní-support společnosti. 

Vůči svým klientům se společnost Sentry®Safe zavazujeme ke garanci 100% spokojenosti. Toto poskytuje například doživotní zárukou SentrySafe - v případě požáru kdy by byl Sentry®Safe trezor zničen, společnost Sentry®Safe tento produkt svému klientovi dopraví a vymění za zcela nový ZDARMA. V případě, kdy by ocelové trezory řady Fire-Safe® neodolaly požáru a klient by tak přišel o uchovaný majetek, poskytuje společnost Sentry®Safe náhradu až do výše £31207.1.

 

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.