Akce Novinka Doprava zdarma

Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe H 2100

  • 1 z 3

Ochrana a úschova důležitých dokumentů a datových médií před ohněm a vodou! DOPRODEJ - POSLEDNÍ KUS.


  • 1 884 Kč bez DPH
  • Skladem
2 280 Kč
Kategorie: SEJFY A BOXY VODOTĚSNÉ A OHNIVZDORNÉ
Záruka: 2 roky
 

Je optimálnym řešením pro ochranu a úschovu důležitých osobních a profesionálních dokumentů před ohněm a vodou! Vodotěsnost zcela izoluje interiér před hrozbou invaze vody. Trvalá pružinová západka zámku těsní jednotku, když je odemčená.

Bezpečnostní parametry:

½ hodiny ochrany pro dokumenty (podle "UL = Underwriters Laboratory Fire Endurance Test")
Ohnivzdorný test byl realizovaný 30 minut při teplotě 843°C . Vnitřní teplota neprřekročila hodnotu 177°C , takže dokumenty nebyli poškozené!

½ hodiny ochrany pro datové nosiče podle" ETL Fire Testing".
Ohnivzdorný test byl realizovaný 30 min. při teplotě 843°C pro CD, DVD, USB klíče, přičemž jejich obsah zůstal nepoškozený. Uvedená ochrana neplatí pro diskety a pásky!

1 hodina odolnosti proti vodě podle "ETL Water Protection Test"
Model je úplně ponořený 1 hodinu pod vodou. Nejvyšší bod výrobku musí být minimálně 5 cm pod vodou. Do kazety nesmí proniknout víc než 0,5 gramu (8 kapek) vody. V tom případě je zabezpečená trvalá odolnost proti vodě.

Technické parametry :

Uzamykání: prostřednictvím cylindrického zámku
Vnější rozměry (v/h/š): 191 x 387 x 378 mm
Vnitřní rozměry (v/h/š): 130 x 327 x 241 mm
Objem: 10,3 l
Hmotnost: 11,7 kg
Box je vhodný pro umístění formátu A4

 

 

SentrySafe


Společnost Sentry®Safe byla založena v roce 1930 v USA Johnem D. Brushem Sr. a Willardem Punnettem, kteří v té době viděli velký potenciál a přídanou hodnotu v poskytování osobní péče svým klientům na bázi rodinné firmy. Díky tomu se jim podařilo založit společnost, která dokázala rozeznat a hlavně produkovat užitečné a úspěšné produkty a současně poskytovala doslova rodinné zázemí pro své zaměstnance. Že byl tento jejich předpoklad správný, dokazuje úspěšné působení společnosti Sentry®Safe již více než 80let.

Společnost Sentry®Safe v roce 1955 jako první uvedla na trh žáru-vzdorný trezor, čímž dala vzniknout novým protipožárním standardům z hlediska trezorů, v té době také zdokonalili systém uzamykání a uvedli první zářu-vzdorný trezor k bezpečnému uchování dat a dokumentů, který později umožňoval USB konektivitu. 

Společnost Sentry®Safe v současné době disponuje pobočkami a výrobními závody ve více než 50ti zemích světa. Hlavním mottem a hodnotami této společnosti jsou Kvalita, Loajalita, Růst a Inovace. 

Když společnost Sentry®Safe v roce 1930 vznikla, produkovala 200 trezorů za rok. Nyní produkuje přes 200 různých modelů každý rok. Svým klientům nabízí 24 hodinový servis, 7 dní v týdnu v anglickém, francouzském a španělském jazyce, telefonicky, emailem či faxem. Pro řešení základních či nejčastějších dotazů pak slouží propracované webové rozhraní-support společnosti. 

Vůči svým klientům se společnost Sentry®Safe zavazujeme ke garanci 100% spokojenosti. Toto poskytuje například doživotní zárukou SentrySafe - v případě požáru kdy by byl Sentry®Safe trezor zničen, společnost Sentry®Safe tento produkt svému klientovi dopraví a vymění za zcela nový ZDARMA. V případě, kdy by ocelové trezory řady Fire-Safe® neodolaly požáru a klient by tak přišel o uchovaný majetek, poskytuje společnost Sentry®Safe náhradu až do výše £31207.1.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.