TREZORY A SEJFY

sejfy

 SEJFY

338 (1)

        SKŘÍŇKY NA KLÍČE                   

Trezory

Trezory jsou certifikovány dle aktuální normy EN 1143-1. Naše trezory splňují požadavky uvedené normy a jsou zařazeny do jednotlivých bezpečnostních tříd 0.-V. Nábytkové trezory a trezorové skříně nabízíme od bezpečnostní třídy 0. až po bezpečnostní třídu V. Nábytkové trezory a trezorové skříně nabízíme od bezpečnostní třídy 0. až po bezpečnostní třídu V.

Kromě klasických nábytkových trezorů máme v nabídce i ohnivzdorné trezory na ochranu papírových dokumentů. Nábytkové trezory musí být ukotveny do stěny nebo podlahy ocelovými kotvami. Možné je použít i kvalitní chemické kotvy!

Dle normy EN 1143-1 se trezory zařazují podle odolnosti proti vloupání do bezpečnostních tříd. Avšak hodnota (částka), která může být v trezoru uložena není určena fixně, ale záleží i na dalších faktorech. Např. zda je použit alarm, mríže na oknech, bezpečnostní dveře, kamery ... Proto je vhodné konzultovat při koupi zboží tyto otázky s příslušnou pojišťovnou!

Sejfy

Sejf je jednoplášťová, resp. dvouplášťová bezpečnostní schránka. Nábytkové sejfy je vhodné upevnit do podlahy, nebo do stěny vhodným upevňovacím materiálem. Stěnové sejfy se používají v prípadě, pokud potřebujete uvedený sejf zazdít do zdi. V tomto prípadě je doporučována betonová obezdívka minimálně 10 cm z každé strany pro zajištění dostatečné bezpečnosti. Sejfy je možné instalovat i do automobilu, karavanu.

Dále nabízíme ješte jednu významnou skupinu sejfů a to sejfy ohnivzdorné, které slouží k ochraně papírových dokumentů před požárem! Sejfy, které nabízíme mohou být vybaveny zámkem na klíč nebo elektronickým zámkem. 

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 480 položek celkem

Stránka 1/40

Další produkty
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.