HDM-43 SE ZVONKEM A KAMEROU

2 314 Kč 1 912 Kč bez DPH
1 týden

VIDEO HD KUKÁTKO REER HDM-43 SE ZVONKEM A KAMEROU

Detailní informace

Detailní popis produktu

VIDEO HD KUKÁTKO REER HDM-43 SE ZVONKEM A KAMEROU

Přístroj s novým typem fotoaparátu HDM. Tento typ kamery má větší úhel pohledu 160 stupňů (norma je 120 stupňů).

Fotoaparát lépe vidí snímek ve tmě. (Rozdíl je znázorněn na obrázcích).

Fotoaparát má lepší obrazový snímač než standardní verze.

barevný kryt kamery je k dispozici pouze ve stříbrném provedení.

 

Zařízení se namontuje na místo běžného hledáčku do otvoru, který následuje, bez změn, aniž by se táhly kabely.

Videokamera hledáčku je umístěna na vnější straně dveří. Displej na vnitřní straně dveří.

Zařízení je napájeno baterií. K dispozici jsou dvě dobíjecí baterie a nabíječka.

Zařízení se užívá v bytě nebo domě zejména pro seniory a děti. Z velké vzdálenosti, můžete vidět, kdo zazvoní.

Pokud nejste doma po návratu, po návratu můžete vidět fotografie kdo váš navštívil ve vaší nepřítomnosti.

Po stisknutí zvonového tlačítka na videokameře se zvuk zapne a obraz se zobrazí.

Pevný kovový fotoaparát.

Hledáček může být namontován ve dveřích o průměru otvoru, přes který kamera vstupuje tloušťku 14-22mm a 35-72mm tloušťky dveří. Máme také rozšíření na tloušťky vlastních dveří 60-90mm. (K dispozici je téměř 100% dveří na trhu).

Hledáček videa má velmi velký barevný displej o rozměrech 9,6 x 5,5 cm s vylepšeným rozlišením HD.
Hledáček fotoaparátu zvonek, vestavěný senzor pohybu a infračervené LED diody pro práci v úplné tmě.

Slot pro kartu pro prohlížení videa micro SD slot až do 32 GB. Fotografuje automaticky uživatele, kteří zazvoní na dveře. Má možnost ručně fotografovat nebo nahrávat film.
Snímač pohybu detekuje pohyb ve vzdálenosti 1 m od vašich předních dveří po dobu 5-10 sekund, také spustí a uloží obraz.

Funkce ovládání hlasitosti pořizování fotografií a video funkce, mute funkce „nerušit“ czunik pohyb a noční vidění, zvětšení snímku.

Sestava se skládá z LDC panelu o velikosti 4,3 palce, fotoaparátu se zabudovaným snímačem pohybu, zvonku a infračervené diody, 2 baterií BL-5C (3,7 V), USB nabíječky a montážního materiálu.

Návod zapojení:

Panel v horní části je vybaven pouzdrem pro baterii.  Pouzdro se otvírá mírným pohybem doprava a nadzvednutím. Nabitou baterii vložte kontakty dolů v levé straně pouzdra. Nabíjení baterie by mělo probíhat po dobu 12 hodin.

Mikro kartu SD o maximální velikosti 32GB montujeme z levé strany LCD panelu.

Následně vložte kameru fotoaparátu do dveřního otvoru pro kukátko zvonkem dolů tak, aby kabely kamery mířily z vnitřní strany dveří. Dalším krokem je přiložení a přišroubování měděné objímky (pouzdra), závitem k fotoaparátu, přes úchyt panelu LCD.

Poté připojte kabel vycházející z fotoaparátu na zadní straně LCD panelu a zasuňte dle vyznačených šipek.

Pokud se na displeji zobrazí selhání čidla, znamená to, že panel nekomunikuje s fotoaparátem. Zkontrolujte prosím připojení. Rukojeť připevněte šroubováním šroubu ze spodní části LCD panelu.

Stisknutí tlačítka zvonku vyvolá zvukový signál a obraz na panelu (pouze v režimu video). V režimu kamera zůstává aktivní zvonek a obraz vyvoláme prostřednictvím stisknutí vypínače na panelu (Změna režimu tlačítkem M „mode“ v menu). Na panelu jsou mimo tlačítko M také šipky, kterými pohybujeme kurzorem, případně je užíváme jako zoom.

Stisknutím tlačítka M najedeme do menu. Pomocí kurzoru na nabídce, která se zobrazí, vybereme funkci a potvrdíme opětovným stisknutím tlačítka M.

Možná nastavení: datum, čas automatického vypnutí panelu (tovární nastavení 10 vteřin), jazyk, operační frekvence, režim kamera/video, náhled – čili otvírání nahraných souborů, nerušit – vypnutí zvuku, noční vidění – noční video již ve výrobním nastavení, detekce pohybu, zoom (v základním nastavení nastaveno na maximální přiblížení).

Při stisknutí tlačítka zvonku fotoaparát automaticky pořídí snímek a uloží jej na SD kartu. Snímek lze následně prohlédnou v menu, záložka náhled.

Tlačítko spínač - po stisknutí tohoto tlačítka se zobrazí obraz z kamery, opětovným stisknutím bude vyfotografován snímek a uložen na micro SD kartu. V režimu video se opětovným stiskem tlačítka spustí nahrávání videa.

Snímač pohybu - detekuje pohyb ve vzdálenosti 0,5 - 1m od dveří. Detekci pohybu signalizace červená LED dioda v levém dolním rohu LCD panelu. V případě, že někdo stojí u dveří 5-10 sekund, přístroj pořídí fotografii a uloží ji na paměťovou kartu.
Infračervené diody vyzařují světlo, neviditelné pro lidské oko, umožňující prohlížení ve tmě.

Specifikace: Video kukátko lze namontovat do dveří s otvorem o šířce 14-22mm. Tloušťka dveří v rozmezí 35 - 72mm (lze aplikovat adaptér pro dveře 60-90mm).
1,3 megapixelový fotoaparát s funkcí zoom, podpora paměťové karty Micro SD s maximální kapacitou 32 GB.
Úhel kamery je 160 stupňů.

Doplňkové parametry

Kategorie: DVEŘNÍ KUKÁTKA DIGITÁLNÍ
Záruka: 24 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: