Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe FHW40100

ZDARMAZDARMA
Ohnivzdorná a vodotěsná kazeta SentrySafe FHW40100
6 392 Kč 5 283 Kč bez DPH
1 týden

Ochrana a úschova důležitých dokumentů a datových médií před ohněm a vodou!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je optimálním řešením pro ochranu a úschovu důležitých osobních a profesionálních dokumentů před ohněm a vodou! Vodotěsnost zcela izoluje interiér před hrozbou invaze vody. Trvalá pružinová západka zámku těsní jednotku, když je odemčená.

Bezpečnostní parametry:

30 minut ochrany pro dokumenty (podle "UL = Underwriters Laboratory Fire Endurance Test")

30 minut ochrany pro datové nosiče podle" ETL Fire Testing".
Ohnivzdorný test byl realizovaný 
30 minut při teplotě 843°C pro CD, DVD, USB klíče, přičemž jejich obsah zůstal nepoškozený. Uvedená ochrana neplatí pro diskety a pásky!

72 hodin odolnosti proti vodě podle "ETL Water Protection Test"
Model je úplně ponořený 72 hodin pod vodou. Nejvyšší bod výrobku musí být minimálně 5 cm pod vodou. Do kazety nesmí proniknout víc než 0,5 gramu (8 kapek) vody. V tom případě je zabezpečená trvalá odolnost proti vodě.

Technické parametry :

Uzamykání: prostřednictvím cylindrického zámku se dvěma klíči
Vnější rozměry (v/h/š): 359 x 421 x 351 mm
Vnitřní rozměry (v/h/š): 295 x 305
 x 206 mm
Objem: 53 l
Hmotnost: 19 kg
Barva: stříbrně šedá

Materiál: Plast + ocel
Box je vhodný pro umístění formátu A4

 

SentrySafE

Společnost Sentry®Safe byla založena v roce 1930 v USA Johnem D. Brushem Sr. a Willardem Punnettem, kteří v té době viděli velký potenciál a přídanou hodnotu v poskytování osobní péče svým klientům na bázi rodinné firmy. Díky tomu se jim podařilo založit společnost, která dokázala rozeznat a hlavně produkovat užitečné a úspěšné produkty a současně poskytovala doslova rodinné zázemí pro své zaměstnance. Že byl tento jejich předpoklad správný, dokazuje úspěšné působení společnosti Sentry®Safe již více než 80let.

Společnost Sentry®Safe v roce 1955 jako první uvedla na trh žáru-vzdorný trezor, čímž dala vzniknout novým protipožárním standardům z hlediska trezorů, v té době také zdokonalili systém uzamykání a uvedli první zářu-vzdorný trezor k bezpečnému uchování dat a dokumentů, který později umožňoval USB konektivitu. 

Společnost Sentry®Safe v současné době disponuje pobočkami a výrobními závody ve více než 50ti zemích světa. Hlavním mottem a hodnotami této společnosti jsou Kvalita, Loajalita, Růst a Inovace. 

Když společnost Sentry®Safe v roce 1930 vznikla, produkovala 200 trezorů za rok. Nyní produkuje přes 200 různých modelů každý rok. Svým klientům nabízí 24 hodinový servis, 7 dní v týdnu v anglickém, francouzském a španělském jazyce, telefonicky, emailem či faxem. Pro řešení základních či nejčastějších dotazů pak slouží propracované webové rozhraní-support společnosti. 

Vůči svým klientům se společnost Sentry®Safe zavazujeme ke garanci 100% spokojenosti. Toto poskytuje například doživotní zárukou SentrySafe - v případě požáru kdy by byl Sentry®Safe trezor zničen, společnost Sentry®Safe tento produkt svému klientovi dopraví a vymění za zcela nový ZDARMA. V případě, kdy by ocelové trezory řady Fire-Safe® neodolaly požáru a klient by tak přišel o uchovaný majetek, poskytuje společnost Sentry®Safe náhradu až do výše £31207.1.

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: TREZORY A SEJFY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: